O NAS

Kancelaria Doradztwa Prawnego GMT oferuje Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcję z priorytetowego traktowania powierzonych nam spraw.

Prawo jest naszą pasją i przyjemnością. Zgłaszając się do nas po wsparcie, mają Państwo gwarancję uzyskania fachowej porady od pawników, będących równolegle wykładowcami przedmiotów prawniczych na Uczelniach Wyższych, posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, ale przede wszystkim zaangażowanych w Państwa sprawę.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów oraz ich cele biznesowe. Służymy naszym wsparciem w każdej sprawie. Skutecznie pomagamy w procesie decyzyjnym. Dostarczamy praktyczne rozwiązania prawne Klientom w wielu gałęziach gospodarki.

Gabriela Mandla-Tucholska
Prawnik, wykładowca przedmiotów prawniczych z dziedzin Prawa Pracy, Prawa Urzędniczego, Negocjacji w Biznesie, Polityki Społecznej, Systemu Ubezpieczeń Społecznych, Administracji Gospodarczej w RP oraz Oceny Projektów Gospodarczych Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa imienia Heleny Chodkowskiej w Warszawie oraz Wydziale Zamiejscowym w Płońsku. Stypendystka naukowa, wieloletnia Dyrektor Zarządzająca szwedzkiej grupy kapitałowej zajmującej się rozliczaniem transgranicznego podatku VAT.
Przemysław Czernicki
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2006). Specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa finansów publicznych. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał w 2013 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego na podstawie publicznej obrony pracy doktorskiej nt. „Fundusze celowe w III Rzeczypospolitej w latach 1989-2009" napisanej pod kierunkiem Prof. Dr hab. Elżbiety Chojna-Duch. Od 2007 r. prowadzi zajęcia na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Prawa i Zarządzania im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Członek Rady Naukowej czasopisma naukowego „Biuletyn Prawa Finansowego”.

Proszę podać imię i nazwisko.
Nigdy nie udostępniamy Twojego adresu e-mail.
Proszę podać prawidłowy adres e-mail.
Proszę podać temat wiadomości.
Proszę wpisać treść wiadomości.